Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıcak havalarda cilt özen ister
Sıcak havalarda cilt özen ister
Havanın ısınmasıyla birlikte pek çok konuda değişiklikler meydana geliyor. Artık daha çok terliyor, güneşe maruz kalıyor ve susuyoruz. Cildimiz ve saçlarımız da bu değişikliklerden nasibini aldığından ayrı bir özen istiyor. Beslenmeden bakıma işte yaz boyu size kılavuzluk edecek minik tüyolar…
Güzellik 26 Nisan 2017 - 10:01

GÜNEŞ ALTINDA GEÇEN ZAMANI SINIRLANDIRIN
Güneş ışınlarının en zararlı olduğu zaman dilimi 10.00-15.00 saatleri arasındadır. Bu saatlerde güneşe çıkmamak cildi korur. Çıkmak zorunda kalırsanız da mutlaka güneş koruyucusu, gözlüğü ve şapka kullanın.
gunes-5SU İÇMEDEN OLMAZ
Cilt ne kadar nem kaybı yaşarsa o kadar kırışır. İnce çizgiler halinde ortaya çıkan bu kırışıklıkların önüne bol su içerek ve antioksidan bakımından zengin besinler tüketerek geçebilirsiniz.
bol-su-icKORUMAYA DİKKAT!
Düzenli olarak cilt tipinize uygun bir nemlendiriciyi düzenli olarak kullanmak cildinizi zamanın etkilerine karşı koruma altına alır. Özellikle yaz aylarında içeriğinde koruma faktörlü nemlendiricileri kullanmak çok daha faydalı olur.
ciltDELİKSİZ UYKU İPEKSİ BİR DOKUNUŞ
Uyku sadece yaz aylarında değil sağlık açısından her zaman büyük önem taşır. Fakat haftada bir gün yatmadan önce güzelce temizlediğiniz yününüze nemlendirici bir maske yapıp bu maskeyle bir gece boyunca cildinizi bakıma alıp uyursanız, sabah uyandığınızda cildinizin parlaklığınıza siz de çok şaşıracaksınız.
guzel-bir-cilt