Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyal medyadan özenip uygulama yapmayın!
Sosyal medyadan özenip uygulama yapmayın!
Yaz boyunca güneşin etkisiyle çoğalan lekeler, akne ile scar izleri, ince çizgi ve çatlak gibi cilt deformiteleriyle savaşmaya başlamak için en uygun mevsim geldi. Ama siz siz olun sosyal medyadan özenilerek, internetten alınıp, evde bilinçsizce yapılan uygulamalar yapmayın!
Güzellik 22 Eylül 2017 - 17:03

Yazın güneşin etkisiyle çoğalan, doğuştan gelen ya da zamanla oluşan skarlar, akne izleri, ince çizgiler, leke ve çatlak gibi cilt deformeleri için tedavi mevsimi başladı. Pek çok kişi, doktora gitmek yerine çözümü maalesef sosyal medyada arıyor. İnternetten bulduğu çözümleri cildine uygulamaya çalışıyor.
ciltBu da zaman zaman ciltte kalıcı hasarlar bırakabiliyor. Güzellik uzmanı Burcu Güleryüz ise eve alınıp cilt tedavisi yapmaya çalışanlara uyarılarda bulunuyor: “Cilt tedavisi için satılan aletler profesyonel güzellik merkezleri için üretilmiştir ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.
1506064157_dermapen_1Siz bunu kendi başınıza yapmaya kalkarsanız, bölgelerde kalıcı hasarlar, çizikler oluşabilir. Profesyonel bir şekilde ürünler dezenfekte edilmezse ciltte iltihaplanmalar ve şiddetli kanamalar olabilir. Bu nedenle yalnızca güvenli güzellik merkezlerinde bu işlemin yaptırılması gerekiyor” diyor.
1506064157_dermapen__2_

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler