Yeni yıl makyajınız hazır mı?

Yılbaşı gecesi ister evde olun ister mekânda; göz kamaştırıcı bir makyajla güzelliğini vurgulamak tüm kadınların en büyük arzusu! Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu; özenilerek hazırlanılan yılbaşı gecesinde güzelliğiyle tüm gözleri üzerine çekmek isteyenlere benzersiz makyaj tüyoları veriyor.

Yeni yıl makyajınız hazır mı?

2018'e şık bir başlangıç yapmak isteyen kadınları, en doğru makyajı yapma telaşı sardı. Yeni yıl partisinin en beğenilen ismi olabilmenin doğru yapılan makyaj uygulaması ile mümkün olduğunu belirten Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu; sezonun en trend makyaj uygulamalarını anlattı.
maybelline-gigi-hadid-lip-liner-austyn-beauty-1x1Pürüzsüz bir yüz sizi unutulmaz bir geceye hazırlıyor: Işıldayan bir görünüme sahip olabilmek için öncelikle pürüzsüz bir cilde sahip olmak gerekiyor. 2017'nin son gününde aydınlık cilt makyajınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Yılbaşı gecesinin yıldızı olmak isteyen tarz sahibi kadınlar için gözler yine ön planda: Kadınlar bu yılda bakışların gücünden yararlanacak. Gözlerde kendine has bakışların sağlanması, ışıltılı görünümün kapısını aralayabilir.
maybelline-gigi-hadid-west-coast-glow-lifestyle-1x1Kırmızı ruj sizi yılbaşı gecesinin en çarpıcı kadını yapıyor: Yeni yıl makyajının en vazgeçilmez makyaj malzemesi hiç şüphesiz ki kırmızı rujdur. Partinin en cazibeli kızı olabilmek için makyaj uygulamanızı kırmızı ruj ile tamamlamayı unutmayın. Böylece dudaklarınızla baştan çıkarıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz.