Yeni yıla gençleşerek girin

Yeni yıl yaklaştıkça gençlik ve güzellik konuları ön plana çıkıyor… Siz de 2018’de geçmişin izlerini silmek, daha bakımlı ve genç görünmek istiyorsanız, işte bunun ameliyatsız yolları…

Yeni yıla gençleşerek girin

Dr. Eylem ACAR

Ameliyatsız sıkılaşın

Odaklanmış ultrason, cildin alt katmanlarındaki dokularda ‘odaklanmış ses dalgaları' kullanılarak kolajen üretiminin uyarılması yoluyla ciltte sıkılaşma sağlayan bir tedavi yöntemidir. Odaklanmış ultrason teknolojisi cerrahi müdahale olmadan dokular üzerinde etki sağlayan tek yöntemdir. Ciltte kolajen üretimini de uyarır.

Gençlik aşısıyla yenilenin

shutterstock_137253656

Yılbaşı öncesi yapılabilecek bir diğer uygulama ise özellikle nemsiz, elastikiyeti azalmış ciltlerde veya ince kırışıklıkları olanlarda hyalüronik asit uygulamasıdır. Tüm yüze mezoterapi enjeksiyonu şeklinde veya ince kırışıklar içine uygulanabilir.

Işıltı liftingi ile ışıl ışıl olun

shutterstock_538750117-2

Bu uygulamalarda cilt altına kolajen, vitamin, mineral, aminoasit, büyüme faktörleri ve mineral desteği, deri altına ufak iğneler yardımıyla enjekte edilir. Cildin kaybettiği nem geri kazandırılmış olur. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde oluşan kırışıklıkları, yaşlanma etkilerini geriletir.

Dudak dolgusuyla şekilli dudaklar

Daha volümlü ve çarpıcı dudaklarla yılbaşı makyajınız hem çok daha etkileyici hem de daha göz alıcı olacaktır. Dudak dolgusu kısa süren, küçük bir enjeksiyon gerektiren ihtiyaca göre hacimlendirici veya şekillendirici, ayrıca ağız çevresi çizgileri ve kırışıklıkları da giderebilen bir dolgu uygulama yöntemidir.

shutterstock_298564544

Saç dolgusuyla göz alıcı saçlar

Saç dolgusu; saçlı derinin yeniden yapılanmasını sağlayan yenileyici peptid kompleksi ve büyüme faktörleriyle formüle edilmiştir.

Yeni nesil cilt bakımı

Deriye uygulanan yüksek saflıkta oksijenin yenileyici ve deri hücrelerini tazeleyici özelliği bulunmaktadır. Bu bakımla ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz.