Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
10 yaşındaki Ceren’in hayalleri sahnede hayat buluyor
10 yaşındaki Ceren’in hayalleri sahnede hayat buluyor
Çocukların hayal gücünü harekete geçirmek amacıyla düzenlenen 'Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’nda 'Hayal Çalan Cadı' adlı hikâyesi ile birinci olan 10 yaşındaki Ceren Çelik’in hayalleri, tiyatro perdesinde gerçeğe dönüşüyor.
Kültür Sanat 16 Mart 2018 - 14:08

Zorlu Çocuk Tiyatrosu aracılığıyla bugüne kadar binin üzerinde oyun ile 700 bin çocuğa erişen Zorlu Holding’in projesi ‘Bir Hayal Bir Oyun Yarışması'nda ‘Hayal Çalan Cadı’ isimli hikâyesi ile birinci olan Ceren Çelik'in hayalleri, tiyatro oyunu olarak 25 Mart’ta Zorlu PSM'de sahnelenecek.

cerencelik-bulten27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü için özel olarak hazırlanan ve hikâyenin yazarı Ceren Çelik'in de hikâyenin oyunlaştırılma sürecine dâhil edildiği tiyatro oyunu, alanında uzman yazar ve senaristler tarafından tiyatro oyununa dönüştürülerek, Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi ve Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinden oluşan amatör bir tiyatro ekibi tarafından oynanacak.