Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
12. Çukurova Kitap Fuarı 5 Ocak’ta açılıyor
12. Çukurova Kitap Fuarı 5 Ocak’ta açılıyor
Adana'da düzenlenen 12. Çukurova Kitap Fuarı, 5 Ocak Cumartesi günü ziyaretçilerine kapılarını açılıyor.
Kültür Sanat 3 Ocak 2019 - 16:38

Çukurova Kitap Fuarı 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Yılın ilk kitap fuarı olan Çukurova Kitap Fuarı’na 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılacak. Fuarda, panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği gerçekleştirilecek. Ayrıca fuar kapsamında düzenlenecek olan imza günlerinde 500 yazar da okurlarıyla buluşacak.

Çukurova Kitap Fuarı’nın konukları arasında Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Ayşe Hür, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Erdoğan Aydın, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur’da bulunuyor.

12. Çukurova Kitap Fuarı, 5-12 Ocak tarihleri arasında 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. 13 Ocak’ta ise saat 10.00’dan 19.00’a kadar kitapseverleri ağırlayacak. Bir önceki fuar 340 bin 395 kişiyle ziyaretçi rekoru kırmıştı.

İHA