Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
20’nci yıla görkemli tören
20’nci yıla görkemli tören
Bu yıl 20’ncisi düzenlenen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi’nde önceki akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Kültür Sanat 27 Nisan 2016 - 00:43

Mustafa DERYAHAN

Bu yıl 20'ncisi düzenlenen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi'nde önceki akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

TİYATRONUN en prestijli ödüllerinden Afife Ödülleri'nde ‘Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu' ödülünü Nihal Yalçın, ‘Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu' ödülünü de İbrahim Selim aldı. ‘Yılın En Başarılı Prodüksiyonu' ödülüne ‘Yanlışlıklar Komedyası' oyunu ile Bakırköy Belediye Tiyatroları layık görüldü.

İSTİSMARA ATIFTA BULUNDU

ÜNLÜ sanatçıların katıldığı gecede ödül alan Nihal Yalçın jüri üyelerine teşekkür ederek, “Ödülümü, diğer bütün kadın adaylar için alıyorum” dedi. Yalçın ayrıca, “Gündem o kadar kötü ki, kadın istismarını oynadım. İnşallah bir gün çocuk istismarını oynamam” sözleriyle dikkat çekti.