Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dudullu Postası’nın ilk fragmanı yayınlandı
Dudullu Postası’nın ilk fragmanı yayınlandı
Onur Ünlü'nün BluTV'de yayınlanacak olan yeni dizisi Dudullu Postası'nın ilk fragmanı yayınlandı.
Kültür Sanat 4 Ocak 2018 - 14:57

Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Beş Kardeş, Görünmez Adam dizileri ile Sen Aydınlatırsın Geceyi, İtirazım Var, Polis gibi filmlerin yönetmeni Onur Ünlü'nün merakla beklenen yeni dizi projesi Dudullu Postası’nın ilk teaser’ı yayınlandı.

Kadrosunda Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak ve Güven Kıraç olduğu dizi Penguen çizeri Serkan Yılmaz'ın üstlendiği Dudullu Postası karikatür serisinden ilham alınarak hazırlandı.

KONUSU

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu'da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan (Ahmet Rıfat Şungar) ve Cem'le ( Özgür Emre Yıldırım) çalışmaya başlayan Tayfur (Taner Ölmez) bir yandan aşık olduğu Melis'e (Hazar Ergüçlü), Melis'in abisi Eyüp'ü (Bülent Şakrak) atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.

Son güncelleme: 14:59 - 04.01.2018