Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
25. İstanbul Caz Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor
25. İstanbul Caz Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 25. İstanbul Caz Festivali’nin biletleri, 18 Nisan’da satışa çıkıyor.
Kültür Sanat 16 Nisan 2018 - 11:02

26 Haziran-17 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalin biletleri, 18 Nisan Çarşamba gününden itibaren temin edilebilecek.

Bu sene 25. yaşını kutlayan ve Garanti Bankası sponsorluğunda düzenlenen festival, geçmiş senelerde de olduğu gibi bu yıl da cazın önde gelen isimlerini ve güncel müziğin yıldızlarını İstanbul'da ağırlayacak. 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında yıldız isimlerden yeni keşiflere 250'yi aşkın yerli ve yabancı sanatçı, İstanbul'un 27 farklı mekânında konser verecek. Festivalde müzikseverler 50'nin üzerinde konserde bir araya gelecek.

Seçili konserlerde, etkinlik günü, farklı kategorileri de içeren kapı fiyatı uygulaması yapılacak. Ayrıca, seçili konserlerde tam biletlerin yanı sıra öğrenciler için indirimli bilet de satışa sunulacak.