Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
3 şehirde aynı anda 3 gün sürecek festival
3 şehirde aynı anda 3 gün sürecek festival
CityFest bu yıl ilk kez İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek. Eş zamanlı olarak 11-12-13 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan festival, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.
Kültür Sanat 10 Nisan 2018 - 11:15

Kerki Production ve Solfej Organizasyon'un düzenleyeceği, birbirinden ünlü şarkıcı, grup ve DJ'lerin sahne alacağı festival İstanbul, Ankara ve İzmir'de eş zamanlı olarak gerçekleşecek. CityFest'de Teoman, Sıla, Duman, Mabel Matiz, Inna, Manga, Yeni Türkü, Zakkum, Jehan Barbur, Aydilge, Jabbar, Özge Fışkın ve DJ Burak Yeter gibi ünlü isimler yer alacak.

İSTANBUL’DA TEOMAN 

Uniq İstanbul'da gerçekleşecek olan CityFest İstanbul'un ilk gününde Teoman sahne alacak. Festivalin ikinci günü ise dünyaca ünlü yıldız Inna ve DJ Burak Yeter performanslarıyla müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak. Festivalin İstanbul ayağının kapanışını ise ünlü rock grubu Duman yapacak.

BAŞKENTTE AÇILIŞI SILA YAPACAK 

11-12-13 Mayıs tarihlerinde CityFest ile ünlü akınına uğrayacak olan Ankara'da festivalin açılışını Sıla, Mabel Matiz ve Yeni Türkü gibi ünlü isimlerle birlikte Özge Fışkın yapacak. Festivalin ikinci gününde konuklar Kolpa, Jehan Barbur ve Duman ile dolu dolu müziğin keyfini çıkaracak. Inna, Manga, Aydilge, Zakkum ve Jabbar Ankara CityFEst'in kapanış günü sahneye çıkacak.

İZMİR’DE DE FESTİVAL COŞKUSU 

İzmir Arena'da yapılacak olan CityFest'in İzmir ayağında ise 11 Mayıs'da Duman sahne alacak. 12 Mayıs'ta ise Mabel Matiz ve Sıla sahne alacak.