Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
3,4 saniyede klip çekti, rekor kırdı!
3,4 saniyede klip çekti, rekor kırdı!
Başarılı vokal Şenay Lambaoğlu, dördüncü albümü Rüyalarıma Gir'in ilk klibini "Bir Gün Bir Adam" şarkısına çekti. Çekimi 3,4 saniye süren kliple birlikte bir rekor kırıldı.
Kültür Sanat 13 Ocak 2019 - 15:37

Yorumculuğunun yanı sıra şarkı yazarı kimliği ve özgün tarzıyla dikkat çeken Şenay Lambaoğlu, Ada Müzik etiketiyle müzik severlerle buluşturduğu dördüncü stüdyo albümü “Rüyalarıma Gir'in” ilk klibini bir rekor denemesiyle “Bir Gün Bir Adam” şarkısına çekti. Sözü ve müziği Şenay Lambaoğlu, düzenlemesi Kaan Bıyıkoğlu imzasını taşıyan Bir Gün Bir Adam'da piyanoda yine Kaan Bıyıkoğlu, kontrbasta Matthew Hall, gitarda Bora Çeliker, davulda ise Ekin Cengizkan yer alıyor.
Bu ekip sadece dinleyiciyi değil artık seyirciyi de hareketli ritimler ile dansa davet ediyor.

unnamed-7
REKORUN SAHİBİ OLDU

Lambaoğlu, şarkıyı kliplendirdi ve bu alanda bir rekorun sahibi oldu. Daha önce sadece bir kez kullanılan bu teknikle 5 saniyede bir klip çekilmişti. ‘Bir Gün Bir Adam’ın çekilme süresi ise yalnızca 3,4 saniyeydi. Silivri’de çekilen klipte 30 oyuncu ve 40 kişilik teknik ekip bir araya geldi. Klibin prodüksiyonunu Siyah Sekiz Medya üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Çetin Yılmaz yer aldı.

‘İLİŞKİLERDEKİ HIZI ANLATMAYA ÇALIŞTIK’

Kliple ilgili açıklama yapan Lambaoğlu, “İlişkileri, ilişkilerdeki absürtlükleri, eşitsizliği, kırılan duyguları ve onları onarırken tekrarlanan hataları, bilinç altını, duygu dünyasının olağanüstü halini, popüler olanın her zaman çevresini karanlıkta bıraktığını ve hayatın baş döndürücü hızını metaforik öğelerle anlatmaya çalıştık” dedi.

unnamed-8
Etiketler