Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
37. İstanbul Film Festivali’nin sponsoru belli oldu
37. İstanbul Film Festivali’nin sponsoru belli oldu
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, bu yıl 37. kez düzenlenen İstanbul’un en uzun soluklu, Türkiye’nin en büyük sinema etkinliği İstanbul Film Festivali’nin festival sponsoru Vodafone Red oldu.
Kültür Sanat 8 Mart 2018 - 16:44

İKSV tarafından 1982 yılında bir sinema haftası olarak başlayan Türkiye'nin en büyük uluslararası sinema etkinliği İstanbul Film Festivali'nin 37.si, bu yıl, 6-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek. Festivalin sponsoru Vodafone Red oldu.

Festivalleri ve etkinlikleriyle 46 yıldır İstanbul’un kültür ve sanat yaşamında önemli bir rol üstlenen İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, “Vodafone'la, İstanbul Film Festivali kapsamında başlattığımız yeni ortaklığı duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İKSV olarak etkinliklerimizin her zaman izleyicilerimizin yaşamını zenginleştiren, yenilikçi, yaratıcı, nitelikli sanatsal içerikler sunabilmesi için çalışıyoruz. Çalışmalarımızın sürdürülebilirliği için en önemli güç kaynağımız da sanatseverlerin devam eden ilgisi ve beğenisiyle birlikte sponsorlarımızın katkıları oluyor” dedi.

‘DESTEĞİ İLERİYE TAŞIDIK’

37. İstanbul Film Festivali'ni desteklemekten mutluluk ve gurur duyduklarını vurgulayan Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan ise şunları söyledi: “Bugüne kadar Filmekimi, İstanbul Caz Festivali, Tünel Şenliği ve konser organizasyonları gibi pek çok etkinliğe destek verdik. Şimdi bu desteğimizi bir adım ileriye taşıyarak, Türkiye'nin en kapsamlı ve en büyük film festivali olan 37. İstanbul Film Festivali'ne Vodafone Red markamızla sponsor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”