Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
500 ünlü isim halkla buluşacak
500 ünlü isim halkla buluşacak
15 Temmuz darbe girişimi, sanat dünyasını da birbirine kenetledi. 500 ünlü isim Yenikapı mitingine katılacak
Kültür Sanat 3 Ağustos 2016 - 09:53

Şarkıcılardan oyunculara, internet fenomenlerinden radyoculara, ekran yüzlerinden sporculara kadar 500 ünlü isim, 5 milyon kişinin katılması beklenen dev Yenikapı Demokrasi Şöleni’ne katılacak.

demokrasi1

Ünlüler olası trafik yoğunluğu sebebiyle deniz yoluyla alana götürülecek. 500 kişiyi taşıyacak 5 özel tekne Bebek’ten kalkacak. Şoförleriyle gelecek ünlüler için ayrılan özel otopark dışında, 25 kişilik bir vale ekibi de Bebek’te hizmet veriyor olacak. Tekneler, ünlü isimleri Yenikapı’da kurulan sahnenin arkasındaki özel bölüme indirecek. Organizasyonu yapan Polat Yağcı, “Halkımız tarafından tüm dünyaya verilen demokrasi dersi, 7 Ağustos günü yeni bir boyut kazanacak. Davet ettiğimiz sanatçılarımızın birçoğu konserlerini erteledi, seyahat planlarını iptal etti. Eminim halkın takdirine mazhar olmuş sanatçılarımız bu tarihi güne eksiksiz katılacak” dedi.