Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
7. Uluslararası Öğrenci Trienali başladı
7. Uluslararası Öğrenci Trienali başladı
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin 7. Uluslararası Öğrenci Trienali başladı.16 Haziran'a kadar gerçekleşecek olan Öğrenci Trienali’ne Kadıköy Belediyesi de destek veriyor.
Kültür Sanat 14 Haziran 2017 - 14:10

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin 7. Uluslararası Öğrenci Trienali başladı. Trienal, 16 Haziran’a kadar Kadıköy Belediyesi desteğiyle gerçekleşiyor. Sergi, Kısa Film ve atölyelerden oluşan trienalde yurt içi ve yurt dışından 42 eğitim kurumuna ait eserlerin yanı sıra, yıl boyu süren otuz dokuz adet atölyenin ürünleri sergileniyor.

KADIKÖY BELEDİYESİ’NDEN DESTEK

Trienal gösterim yerleri Marmara Üniversitesi GSF ve Marmara Üniversitesi Cumhuriyet Müzesinin yanı sıra Art On İstanbul, Derinlikler Sanat Merkezi, Kare Sanat Galerisi, Russo Art Gallery ve Kadıköy Belediyesi Gençlik Sanat Merkezi ve Kadıköy Belediyesi Yel değirmeni Sanat Merkezi. Trienal kapsamında Kadıköy Belediyesi Gençlik Sanat Merkezi'nde sergi, Yeldeğirmeni Sanat'ta ise kısa film gösterimi yapılacak.,