Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
71 saat boyunca Game of Thrones izlediler, ödülün sahibi oldular!
71 saat boyunca Game of Thrones izlediler, ödülün sahibi oldular!
Londra'daki bir sinema salonu, Game of Thrones hayranlarına unutmaları zor bir deneyim yaşattı. Dört gün boyunca diziyi gösteren sinema salonu, 71 saatlik maratonu bitiren izleyicilere yıl boyunca sınırsız pizza hakkı tanıdı. 
Kültür Sanat 1 Aralık 2017 - 12:05

ntv.com.tr’nin haberine göre, Londra’daki Prince Charles Sineması, fenomen dizi Game of Thrones çılgınlığı için 4 gün boyunca kapılarını açık tuttu. 71 saatlik uzun bir maratonla başlayan Game of Thrones gösterimine ilk etapta 350 kişi katıldı. Ancak dördüncü günün sonunda sinemada kalanların sayısı sadece 7’ydi.

got2
Etkinlikte 4 gün kalmayı başaran dizi fanları 1 yıl yetecek kadar pizza kazandı. Gösterimden önce izleyicilere içinde kişisel temizlik ürünleri olan bir çanta da verildi. İzleyicilerden birisi gösterim maratonunda kilit noktanın susuz kalmamak olduğunu belirterek, “Mümkün olduğunca fazla ara vermek de önemli. Şu anda çok uykusuzum ama uykusuz kalmaya kesinlikle değdi” dedi.

got
SEPTA DA GÖSTERİMDEYDİ

Game of Thrones’ta Septa Unella karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Hannah Waddingham da maratona konuk oldu. 43 yaşındaki oyuncu, izleyicileri şaşırttı. Katılımcılar Waddingham’ın diziden çok farklı göründüğünü söyledi.

hannah-waddingham