Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
75 saat aralıksız radyo!
75 saat aralıksız radyo!
Kent FM ve Onedio.com işbirliği ile Metehan Mert Çakır’ın hazırlayıp, sunacağı 'Arka Koltuk' radyo programı 75 saat boyunca aralıksız sürecek. Cuma sabahı başlayacak olan programda sanat dünyasından spor camiasına dek birçok isim programa katılacak.
Kültür Sanat 14 Mart 2018 - 11:39

75 saat sürecek olan ‘XXL’ canlı yayını 30 Mart 2018 Cuma sabahı 07:00'de başlayacak. Deneyimli radyocu Metehan Mert Çakır'ın dinleyicilerinden aldığı ‘yayın keşke bitmese’ yorumlarından yola çıkarak geçtiğimiz yıl 31 Mart 18:00'den, 3 Nisan 10:00'a kadar yaptığı 64 saatlik aralıksız ‘Arka Koltuk XL’ yayını çok ses getirmişti. Bu kez Kent FM ve Onedio.com ekibi ilk yayının birinci yılında 75 saatlik aralıksız ‘Arka Koltuk XXL’ canlı yayını için hazırlıklar sürüyor.

metehan-mert-cakirbultenFARKLI KONUKLAR, CANLI PERFORMANSLAR

Bu yayında dinleyicileri sanat, spor, hayat, dijital dünya, dünya gündemi gibi konu başlıklarından farklı konuklar, canlı performanslar dinleyicilerle buluşacak.

75 saatlik yayın boyunca Serhat Kılıç, Gökhan Türkmen, Bora Uzer, Doğukan Manço, Mehmet Turgut, Tan Taşçı, Kaan Kural, Yüksek Sadakat, Kerem Fırtına, Gripin, Melek Mosso, Pilli Bebek gibi farklı konuklar, Metehan Mert Çakır’ın konuğu olacak.