Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
91. Oscar Ödül Töreni’nde büyük kriz!
91. Oscar Ödül Töreni’nde büyük kriz!
ABD'nin Los Angeles kentinde düzenlenecek 91. Oscar Ödül Töreni'ni sunacağı açıklanan ünlü komedyen Kevin Hart, eşcinseller hakkındaki tweetlerinin ortaya çıkması üzerine geri çekildiğini açıkladı.
Kültür Sanat 7 Aralık 2018 - 09:33

Los Angeles’da 24 Şubat’ta düzenlenecek 91’inci Oscar Ödül Töreni’nin sunuculuğunu ABD’li oyuncu ve komedyen Kevin Hart’ın yapacağı açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından ünlü komedyenin 2010 yılına ait eşcinsellik karşıtı tweetleri ortaya çıkmış ve büyük tepki toplamıştı. Bu tepkilerin ardından Kevin Hart bir özür videosu yayınladı ve herkesi sevdiğini belirtti. Ancak tepkilerin dinmemesinin ardından Hart, Oscar Ödül Töreni’ni sunmayacağını ve geri çekildiğini açıkladı.

kevinhart1

Twitter’dan yaptığı açıklamada “Bu yıl düzenlenecek olan Oscar Ödül Töreni’nin sunuculuğunu yapmaktan vazgeçtim çünkü bir çok yetenekli sanatçı tarafından kutlanması gereken gecede dikkat dağıtmak istemiyorum. Geçmişte LGBTQ için kullandığım duyarsız kelimeler için içtenlikle özür dilerim” sözlerini kullandı.

Kevin Hart’tan boşalan sunuculuk görevini kimin üstleneceği ise merak konusu haline geldi.
kevinhartKevin Hart, ‘Zor Biraderler’, ‘Jumanji: Vahşi Orman’ ve ‘Akşam Okulu filmleriyle tanınmıştı.

Son güncelleme: 10:27 - 07.12.2018