Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ABD’li pop efsanesi Martha Wash, Türkiye’ye geldi
ABD’li pop efsanesi Martha Wash, Türkiye’ye geldi
Tüm dünyada 100 milyonu aşkın albüm satışı bulunan ve bir döneme damga vuran 'Everybody Dance Now', 'Carry On' ve 'Give It to You' gibi şarkılarıyla efsaneleşen Martha Wash, 22 Nisan'da yapılacak Liseler Arası Müzik Yarışması'nda jüri üyeliği yapmak için ülkemize geldi
Kültür Sanat 18 Nisan 2017 - 12:38

Serhat Hacıpaşalıoğlu'nun düzenlediği ‘fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması'nın 22 Nisan'daki finaline, Amerika'dan dev bir misafir geliyor. ‘It's Raining Men’ şarkısıyla hafızalara kazınan, Amerika'nın, pop, R&B ve dans müziğinin kült sanatçısı Martha Wash, yarışmada onur konuğu olarak jüride yer alacak. Martha Wash' ın Türkiye'ye gelir gelmez sosyal medyadan yaptığı paylaşımı dikkat çekti. Wash takipçilerine, “İlk kez Türkiye'deyim, harika hissediyorum” diyerek seslendi.
ÖDÜL GECESİ SAHNE ALACAK
Martha Wash, ‘It’s Raining Men’le birlikte ‘Everybody Dance Now’, ‘Carry On’ ve ‘Give It to You’ gibi şarkılarıyla defalarca dünya müzik listelerinin zirvesine yerleşti. Amerika, İngiltere ve Avustralya başta olmak üzere, birçok ülkede, en iyilerin belirlendiği ‘Billboard Hot 100’ listelerinde, 6 kez bir numaraya çıkan ve haftalarca zirvede kalan Martha Wash, Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirilecek fizy 20. Liseler arası Müzik Yarışması' nın finalinde jüri üyeliği yapacak ve ödül töreninde performans sergileyecek. Gecede, dünya çapında toplam albüm satışı 100 milyon rakamını geçen Wash'a, ‘Legend of Pop’  (Pop Efsanesi) ödülü verilecek.

martha-wash