Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adana Kitap Fuarı kapılarını açıyor
Adana Kitap Fuarı kapılarını açıyor
Türkiye'de yeni yılın ilk kitap fuarı olma özelliği taşıyan Adana Kitap Fuarı, 6 Ocak'ta kapılarını açacak. 14 Ocak'a dek sürecek fuarda sergi, söyleşi ve dinleti gibi 80 ayrı kültür etkinliği gerçekleştirilecek. SÖZCÜ yazarları Yılmaz Özdil ile Saygı Öztürk de son kitaplarını Adanalı okurlar için imzalayacak.
Kültür Sanat 5 Ocak 2018 - 11:33

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteğiyle TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11’incisi gerçekleştirilecek fuarda, 303 yayınevi stant açacak.

Toplam 9 gün olarak planlanan fuarda imza günlerinin yanı sıra panel, söyleşi, sergi ve dinletilerden oluşan 80 kültür etkinliği gerçekleştirilecek.

ÖZDİL VE ÖZTÜRK DE KATILACAK 

Okurların büyük ilgi göstermesi beklenen fuarda, SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil, 13 Ocak’ta saat 13.00’te ‘Sen Kimsin’ kitabını imzalayacak.

Saygı Öztürk ise ‘Kripto Üçgeni’ni 13 Ocak’ta saat 12.00’de, 14 Ocak’ta saat 13.00’te imzalayacak.

Fuar kapsamında 500 yazar, şair ve çizerler okurlarıyla bir araya gelecek. Katılımın ücretsiz olduğu fuarda, edebiyat dünyasının önemli isimleri imza günleri ve söyleşilere katılacak.