Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahmet Kural ve Murat Cemcir rol arkadaşları Yağmur Tanrısevsin’i yalnız bırakmadı
Ahmet Kural ve Murat Cemcir rol arkadaşları Yağmur Tanrısevsin’i yalnız bırakmadı
Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Zorlu Çocuk Sanat Festivali’nde Tohum Otizm Vakfı yararına çocuklarla buluştu. Çocuklar için seramik atölyesi düzenleyen Tanrısevsin’i bu özel gününde “Baba Parası” filminde birlikte oynadığı rol arkadaşları Ahmet Kural ve Murat Cemcir yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncular çocuklarla birlikte seramik heykeller yaparak keyifli zaman geçirdi.
Kültür Sanat 3 Şubat 2020 - 09:25

Çocukken çok yaramaz bir çocuk olduğunu söyleyen Murat Cemcir, “Çocukken çok yaramazdım. Her yerim yara bere içindeydi. Hatta 1. sınıfta burnumu kırmıştım. O gün bugündür burnun böyle. Yaptırmayı hiç düşünmedim. Bizim zamanımızda böyle seramikler yoktu. Biz çamurdan heykel yapardık” dedi.

Ahmet Kural ise “Çocukluğumda ben de çok yaramazdım. Hatta rövaşata atarken ayağımdan avizeye asılmışlığım vardır” dedi.

Rol arkadaşlarının kendisine destek olmak için festivale geldiğini söyleyen Yağmur Tanrısevsin, “Böyle bir günde yalnız bırakmamaları beni çok mutlu etti. Benim için büyük sürpriz oldu” dedi.

Son güncelleme: 09:54 - 03.02.2020