Sözcü Plus Giriş

Ahududu tiyatroseverlerle buluştu

Tiyatrokare 25. tiyatro sezonuna yeni komedi oyunu Ahududu ile merhaba dedi

Güncellenme: 11:42, 10/02/2017
Ahududu tiyatroseverlerle buluştu

Suna Keskin, Melek Baykal ve Nedim Saban’ı aynı sahnede buluşturan oyun, Kenter Tiyatrosu’nda izleyici karşısına çıktı.

Dünyada en çok sahnelenen oyunlardan olan Joseph Kesselring’in eseri Ahududu, tiyatrocu Nedim Saban tarafından yeniden derlenerek uzun yıllar sonra ilk kez sahneye çıkan Melek Baykal ve Suna Keskin’i bir araya getirdi. Tiyatro oyununu izlemeye gelenler arasında Zafer Algöz, Ayça Varlıer ve Hatice Aslan gibi isimler yer aldı.

ahududu2

İHANETİN ŞARKISINI YAPTI

Ustaların performansını izlemek için gelen Ayça Varlıer, ayak üstü gazeteciler ile sohbet etti. Uzun zamandır tiyatro ile uğraşan ve bir oyun içinde yer alan oyuncu, “Bende bir tiyatro oyununda yer alıyorum, yakın zamanda turneye çıkacağım” dedi. 14 Şubat sevgililer günü için bir şarkı çıkaracağını belirten Varlıer, “Eski dönemlerde ihanete uğramıştım, çok acı çekmiştim. Çıkaracağım şarkı biraz o duygular ile yazıldı” diyerek salona girdi.

ahudduu3

ZAFER ALGÖZ’DEN YENİ KİTAP

Cem Yılmaz’ın yeni filminde beyazperde de olacak olan Zafer Algöz, tiyatro oyununu izlemeye yalnız katıldı. Geçtiğimiz günlerde kitap çıkardığını belirten Algöz, “Sanatçı dostlarım ile olan anılardan oluşan bir kitap yazdım, Cem Yılmaz’ın da sözleri bulunuyor” dedi. Gora’nın devam filmi olan ‘Arif ve 216’dan bahseden oyuncu, “İstanbul ve İzmir’de çekimleri yapılacak, bende rol alacağım ve çok güzel olacağına eminiz” dedi.

İlginizi ÇekebilirBennu Yıldırımlar'ın tiyatro arzusu...Bennu Yıldırımlar'ın tiyatro arzusu...
Yayınlanma Tarihi:11:17,