Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ailesi açıkladı! İşte, Avicii’nin ölüm nedeni…
Ailesi açıkladı! İşte, Avicii’nin ölüm nedeni…
Geçtiğimiz hafta Umman'daki bir otel odasında ölü bulunan ve 'Avicii' ismiyle tanınan İsveçli ünlü yapımcı ve DJ Tim Bergling'in ailesi, çocuklarının intihar ettiğini ima eden bir açıklama yayınladı.
Kültür Sanat 27 Nisan 2018 - 12:23

Genç DJ Avicii’nin 28 yaşında hayatını kaybetmesi müzik dünyasını şoke etmişti. 20 Nisan’da yaşamını yitiren Avicii’nin ölüm nedeni belli değildi.

Avicii’nin ailesinin açıklaması şöyle:

“Oğlumuz Tim bir arayıcıydı, varoluşsal sorulara yanıtlar arayan kırılgan bir sanatçı ruhtu. Aşırı strese yol açan sert bir hızla seyahat eden ve çok çalışan bir mükemmeliyetçiydi. Gezilerini sonlandırınca mutlu olmak için hayatta bir denge bulmak ve en sevdiği şey olan müzik yapmayı istedi. Yaşam, mutluluk ve anlam hakkındaki düşünceler konusunda zorluk yaşıyordu. Daha fazla devam edemedi. Huzur bulmak istedi. Tim kendini içinde bulduğu iş dünyası makinesi için uygun değildi, hayranlarını seven ancak spot ışıklarından çekinen hassas biriydi.”

Son güncelleme: 12:36 - 27.04.2018