Ali Poyrazoğlu Tezmarin standından ‘Rüzgarı Kokladı’

Duayen tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Tuzla’da gerçekleştirilen Boat Show Eurasia’nın en büyük katılımcısı olan Tezmarin standına konuk oldu ve denizle ilgili keyifli bir söyleşiye imza attı. 

Ali Poyrazoğlu Tezmarin standından ‘Rüzgarı Kokladı’

Tiyatro dünyasının ünlü ismi Ali Poyrazoğlu, Tuzla'da gerçekleştirilen Boat Show Eurasia'da, Türkiye'deki yatçılık sektörünün en büyük distribütörü olan Tezmarin'in Hall1'de bulunan motorlu standında hayranlarıyla bir araya geldi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 15.00'te gerçekleşen söyleşide, ünlü oyuncu Poyrazoğlu bir yandan denize olan ilgisini esprili bir dille anlatırken, aynı zamanda izleyicileriyle de söyleşerek interaktif bir gösteriye imza attı. Toplam bir saat sahnede kalan sanatçı, ‘Rüzgarı Koklamak’ konulu söyleşisiyle izleyenlerine mizah dolu dakikalar yaşattı.

130 yılı aşkın geçmişiyle yat üretim sektöründe dünya lideri olan Beneteau grubunun ünlü markalarının satışını yapan Tezmarin, aynı şirkete ait Beneteau, Monte Carlo, Lagoon, CNB, Monte Carlo Yachts, Four Winns, Glastron, Wellcraft, Tiwal ve Pirelli markalarını da pazarlıyor. Çalıştığı markaların çeşitliliği nedeniyle Tezmarin'in portföyünde 100'ün üzerinde model bulunuyor. O nedenle dünyanın en prestijli markalarının ürettiği, standart teknelerden özel üretim yatlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip.

ralf-tezman

Ralf Tezman

Ali Poyrazoğlu: Bülent'in ses tellerini yaktılar İlginizi Çekebilir Ali Poyrazoğlu: Bülent'in ses tellerini yaktılar