Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Sunal’dan duygusal itiraf: Babamın filmlerini hala izleyemiyorum
Ali Sunal’dan duygusal itiraf: Babamın filmlerini hala izleyemiyorum
Uniq İstanbul'da gerçekleşen İstanbul Komedi Festivali'ne katılan Ali Sunal, Yeşilçam'ın efsane ismi babası Kemal Sunal'ın "Babamın filmlerini hala izleyemiyorum. İleride bir çocuğum olursa belki beraber izleriz" dedi. 
Kültür Sanat 14 Kasım 2017 - 17:11

Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden usta oyuncu Kemal Sunal’ın 73’üncü yaş günü, önceki gün Uniq İstanbul’da gerçekleşen İstanbul Komedi Festivali kapsamında açılan bir sergiyle kutlandı.

Serginin açılışında efsane ismin eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal da yer aldı. Gül Sunal, Kemal Sunal’ın her şeyi biriktirdiğini ifade ederek, “Evlenmemiz için aldığımız özel raporu bile saklamış. Oğlunun sünnetinde giydiği kıyafeti bile bu sergide” dedi.

Ali Sunal ise 2000 yılında yaşamını yitiren babasının filmlerini hala izleyemediğini itiraf ederek, “İleride bir çocuğum olursa dedesini tanıtmak için belki izleyebilirim” diye konuştu.