Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Altyazı Dergisi’nden dayanışma çağrısı
Altyazı Dergisi’nden dayanışma çağrısı
2003 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde yayın hayatını sürdüren ve ekonomik açıdan zorlu bir dönemden geçen Altyazı Dergisi, okuyucularını dayanışma partisine davet ediyor. 
Kültür Sanat 27 Ocak 2018 - 14:26

Sinemaseverlerin ilgiyle takip ettiği Altyazı Dergisi, son zamanlarda ekonomik sıkıntı içerisinde. Dergi, bu süreçte ek maddi kaynak yaratılmadığı taktirde yayın hayatını sonlandırma tehlikesiyle karşı karşıya. Altyazı Dergisi, bu bunalımı bir nebze de aşmak için bir dayanışma gecesi düzenlemeye karar verdi.

ÜNLÜ İSİMLER DJ KABİNİNDE

Moda Sahnesi’nde 30 Ocak Salı akşamı düzenlenecek partide Onur Ünlü, Rıza Kocaoğlu, Can Bonomo, Uluç Bayraktar ve ‘kim ki o’ grubu sahne alacak ve DJ kabininin başına geçecek.

ŞARKI SÖYLEMEYE VE DANSA DAVET

Dergi yaptığı açıklamada, “Bize bu gece için mekânını açan Moda Sahnesi’ne de ayrıca teşekkür borçluyuz. Altyazı okuyucularını ve takipçilerini 30 Ocak Salı akşamı Moda Sahnesi’nde gerçekleşecek partimizde bizimle bir arada olmaya, bir ağızdan şarkılar söylemeye ve dans etmeye davet ediyoruz! Eğer siz de destek olmak isterseniz, bir – veya birden fazla – bilet alarak gecemize katılabilirsiniz. Desteğiniz bizim için oldukça kıymetli ve hayati olacak. Bugüne kadar Altyazı’yı takip edenlere, tüm okuyucularımıza ve bilet alarak destek olanlara şimdiden teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

unnamed