Anathema için geri sayım başladı

Bu yıl yayınladıkları onbirinci albümleri The Optimist ile isimlerinin en beklenmedik, karanlık ve deneysel yönlerini açığa vuran ambient rock topluluğu Anathema, 16 Aralık'ta İzmir, 17 Aralık'ta İstanbul ve 18 Aralık'ta Ankara'da sahne alacak. 

Anathema için geri sayım başladı

Dünyaca ünlü rock grubu Anathema, Türkiye turnesini klasiklerin yanı sıra yeni parçalarla da taçlandırılacak. Vera Müzik ve Freebird Agency organizasyonu ile 16 Aralık 2017 Cumartesi günü İzmir Arena'da, 17 Aralık Pazar günü Volkswagen Arena'da ve 18 Aralık 2017 Pazartesi günü Jolly Joker Ankara gerçekleşecek konserlerle sadık hayranları Liverpoollu dostlarıyla birlikte muhteşem birer müzik ziyafetine daha eşlik edecekler.

ÇEYREK ASIRDIR SAHNEDE

Daniel ve Vincent kardeşler öncülüğünde, davulcu John Douglas, şarkıcı Lee Douglas, basçı Jamie Cavanagh ve davulcu-klavyeci Daniel Cardoso birlikteliğinde belki de kariyerlerinin en olgun kadrosuna ulaşan Anathema'nın tarihi çeyrek asrı geride bıraktı.

'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir? İlginizi Çekebilir 'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir?