Sözcü Plus Giriş

Anathema Türkiye’ye geliyor!

Bu yıl yayınladıkları on birinci albümleri The Optimist ile isimlerinin en beklenmedik, karanlık ve deneysel yönlerini açığa vuran ambient rock topluluğu Anathema, Aralık ayında İstanbul, Ankara ve İzmir’de sahne alacak.

null
Güncellenme: 17:48, 06/11/2017
Anathema Türkiye’ye geliyor!

Büyüleyici Anathema performansı bu kez klasiklerin yanı sıra yeni parçalarla da taçlandırılacak. Vera Müzik ve Freebird Agency organizasyonu ile 16 Aralık 2017 Cumartesi günü İzmir Arena'da, 17 Aralık Pazar günü Volkswagen Arena'da ve 18 Aralık 2017 Pazartesi günü Jolly Joker Ankara gerçekleşecek konserlerle sadık hayranları Liverpoollu grupla buluşacak.

Daniel ve Vincent kardeşler öncülüğünde, davulcu John Douglas, şarkıcı Lee Douglas, basçı Jamie Cavanagh ve davulcu /klavyeci Daniel Cardoso birlikteliğinde belki de kariyerlerinin en olgun kadrosuna ulaşan Anathema'nın tarihi çeyrek asırı geride bıraktı.

EŞSİZ BİR YERE SAHİP

Kendini keşfetme kavramını sürekli olarak en uzak limitlere taşıyan topluluk; ağır kökleri, grubun klasikleri olarak kabul edilen duygusal albümleri, cesur deneyleri ve her zaman progresif bir vizyonla yoluna devam edişleriyle müzik dünyasında tamamen eşsiz bir yere sahip. Dinleyicinin kalbinde derinlemesine çınlayan müzikleri ise kendilerine sadık hayranlarının sayılarını her geçen gün arttırmakta.