Anıl Piyancı’dan yeni şarkı: Döndüm Durdum

Türkçe rap müziğin en başarılı isimlerinden Anıl Piyancı, yeni teklisi “Döndüm Durdum”u Universal Müzik Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Anıl Piyancı’dan yeni şarkı: Döndüm Durdum

Yönetmenliğini Silvyo Behmoaras'ın yaptığı klibiyle de dikkat çeken “Döndüm Durdum”, enerjik melodisi ve sözleriyle dikkat çekiyor.

Bestesi Anıl Piyancı ve Can Volkan imzası taşıyan şarkının sözleri Anıl Piyancı'ya; aranjman ve mix'i Can Volkan'a, mastering'i de Lex Barkey'e ait.

“KABUSLARIMI ANLATTIM”

“Döndüm Durdum” u tam bir karantina şarkısı olarak tanımlayan Anıl Piyancı, “Kendi paranoyalarımı, kabuslarımı anlattım. Yerimizde sayıp durduğumuz ve uyuyamadığımız gecelerden ve paranoyalardan bahsettiğim bir şarkı” dedi.

Ünlü rapçi, bu yıl içerisinde yeni albümünü dinleyicilerle buluşturacağını da açıkladı. Redbull.com’a konuşan Piyancı, “Albümü 2019'da çıkarmayı düşünüyordum. Tam o sırada çok konser oldu, yetişmedi derken 2020'de tekrar aksadı. Bu dönemde çıkarmanın doğru olmayacağını düşündük biraz da. Hâl böyle olunca yeni şarkılar üretmeye başladık. Tam tarih belli değil ama 2020'de kesin çıkacak” dedi.