Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Antalyalılar, renkli festivale hazırlanıyor
Antalyalılar, renkli festivale hazırlanıyor
Antalya'da, 14 Mayıs Pazar günü Beach Park'ta 'Dream of Color Fest' (Holi) gerçekleştirilecek. Hintlilere ait bu renkli festival, Antalyalılar için büyük heyecan yarattı.
Kültür Sanat 6 Nisan 2017 - 14:55

Hint kültürü olarak dünya çapında yayılan birlik ve mutluluk temalarını barındırarak 20’den fazla ülkede düzenlenen Holi Festivali, Konyaaltı Beach Park’ta yapılacak. ‘Antalya, Rengarenk olmayı hazır mısınız’ sloganıyla düzenlenecek festivale katılacaklar, tamamı organik gıda boyalarını birbirlerinin üzerine atarak boya savaşı yapacak, müzik eşliğinde eğlenecek.

fest2

Festival komitesi, etkinliğe her yaştan kişinin katılabileceğini ve boya savaşında yer alabileceğini açıkladı. ‘Dream Of Color Fest’e katılan biletli katılımcılar, yanlarında bir çocuğunu da getirebilecek. 12 yaş altı çocukların ücretsiz katılabileceği festival, 14 Mayıs günü saat 15.00’te başlayacak. Katılımcılar, boya ve tişörtleri aynı gün sabah saatlerinden itibaren alabilecek.


Son güncelleme: 16:47 - 06.04.2017