Arif V 216’nın merakla beklenen karakterleri ortaya çıktı

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filmi Arif V 216'da yer alan kült karakterler ortaya çıktı. 

Arif V 216’nın merakla beklenen karakterleri ortaya çıktı

Arif V 216'nın sürpriz karakterleri filmin sosyal medya hesaplarında yayınlanan afişlerle yüzünü gösterdi. 5 Ocak'ta vizyona girecek olan yapımda Ajda Pekkan, Filiz Akın, Sadri Alışık, Ayhan Işık, Zeki Müren gibi unutulmayan yıldızlar da beyazperdede yeniden izleyici ile buluşacak.

Filmde Pervin karakterini canlandıran Ahu Yağtu, rolüyle geçmiş dönemin kötü ve kadın karakterlerini aratmayacak. Çağlar Çorumlu Zeki Müren, Zeynep Farah Abdullah Ajda Pekkan, Maria Anastasiyeva Filiz Akın, Murat Arkın ise babası Cüneyt Arkın karakterine hayat verecek.

Arif V 216'nın sürprizlerinden biri de Türk Sineması'nın iki önemli ismi Sadri Alışık ve Ayhan Işık olacak. Sadri Alışık'ı Mert Fırat, Ayhan Işık'ı ise Şükrü Özyıldız canlandıracak.

İŞTE O KARAKTERLER…

arifv2163
arifv2164
arifv216
arifv2162
Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 216'dan yeni fragman İlginizi Çekebilir Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 216'dan yeni fragman
Cem Yılmaz'ın Arif v 216'sından beklenen fragman geldi! Arif v 216 ne zaman vizyona girecek? İlginizi Çekebilir Cem Yılmaz'ın Arif v 216'sından beklenen fragman geldi! Arif v 216 ne zaman vizyona girecek?