Artık sevgililer o şarkıyı kullanmayacak… Meğer anlamı çok farklıymış

Artık sevgililer o şarkıyı kullanmayacak… Meğer anlamı çok farklıymış

Görünüşe göre James Blunt’ın You’re Beautiful şarkısı fazlasıyla karanlık

Dünyanın en sevilen ve aynı zamanda nefret edilen şarkılarından birisi, You’re Beautiful şarkıcı James Blunt’la özdeşleşti. Aynı zamanda şarkı çıktığı dönemde açtığımız her radyo ve müzik kanalında karşımıza çıkıyordu. Tıpkı partinize davet etmedilmediği halde gelen ve kovamayacak kadar yakın olduğunuz bir akraba gibi.

Birleşik Krallık Ordusu’nda keşif uçağı subaylığını bırakıp müzik yapmaya karar veren Blunt, yakın zamanda bu şarkının aslında bilindiğinin aslında hiç de sevecen olmadığını açıkladı.

 

Huffington Post’a vermiş olduğu röportajda, sanatçı yapmış olduğu şarkının aslında güçlü bir uyuşturucunun etkisinde olan bir adamın, trende bulunan bir kadını taciz ettiğiyle ilgili olduğunu itiraf etti.

ʻʻ
Herkes “Ya, ne kadar da romantik bir şarkı. 'You're Beautiful' benim düğün şarkım olmalı” diyor. Bu insanlar kafayı yemiş! 'James Blunt ne kadar da zarif ve romantik' gibi yakıştırmalar yapılıyor. Alakası bile yok! You're Beautiful zarif ve romantik bir şarkı değil. Şarkı, uyuşturucudan kafayı bulmuş bir herifin, yanında sevgilisi olan bir kızı metroda takip etmesini anlatıyor. Adam sapık olduğu için hapse falan atılmalı.
James Blunt

james-bluntJames’in yaptığı bu yorum, kesinlikle insanların onu daha çok sevmesini sağlayacaktır! En azından bu kadar ünlü olmasını sağlayan şarkı hakkında bu kadar dürüst bir yorum yapabiliyor.Ayrıca Blunt vermiş olduğu röportajda şarkının ona getirmiş olduğu şöhreti ve başarıyı sevmesine rağmen, artık You’re Beautiful’dan bıktığını söyledi.
Bu kadar güzel olan şeyler sonuçta kötü bir şeye dönüşüyor. Şarkıyı çok fazla çaldılar ve neden bu duruma geldiğini anlamak zor değil. Hamburger yemeyi severim ama her gün her öğünde onu yersem sıkılırım. Rahatsız edici bir şarkı mı? Hayır kesinlikle değil, eğer zorla kulağınızın içine sokulmuyorsa.

Şarkıyı hayatından çıkarmadı

Şarkıdan sıkılmış olsa bile, hayranlarına haksızlık etmemek için konserlerinde şarkıyı hâlâ çalıyor. Sanatçının yeni albümü The Afterlove ise geçen hafta piyasaya çıktı.

Daha farklı Başka Şeyler içerikleri için aşağıdaki haberlerimize de bakın:

Öyle fotoğraflar paylaştılar ki! İlginizi Çekebilir Öyle fotoğraflar paylaştılar ki!

 

Meth bağımlısı milyoner 15 yılını bu filmi yapmak için harcadı İlginizi Çekebilir Meth bağımlısı milyoner 15 yılını bu filmi yapmak için harcadı

 

Efsane seri geri dönüyor! Bu kez ... İlginizi Çekebilir Efsane seri geri dönüyor! Bu kez ...