Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşkım Kapışmak okuyucuyu suyun görünmeyen derinliklerine taşıyor
Aşkım Kapışmak okuyucuyu suyun görünmeyen derinliklerine taşıyor
Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan, Beni Benimle Aldatır mısın,  Küçük Mutluluklar Kitabı, Hangi Anne Hangi Babasınız, Yaşam Kitabı gibi çok okunan kitapların yazarı olan ve bugüne kadar başta Maltepe Cezaevi’nde çocuk ve gençlere motivasyon dersleri vermesinin yanı sıra zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışan ünlü kişisel gelişim uzmanı Aşkım Kapışmak, yeni kitabı “Kimim ben” ile bireyin kendi içsel yolculuğunun en derin sorularını gündeme taşıyor.
Kültür Sanat 20 Şubat 2018 - 15:48

Bugüne kadar yurtdışında pek çok ülkede ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok farklı şehrinde kişisel gelişim ve iletişim eğitimi veren Aşkım Kapışmak, “Kimim Ben” ile varlık denizindeki en küçük noktayı “İnsanı” anlatıyor. Bu çok özel kitapta Aşkım Kapışmak'ın tespitleri, dizeleri ve yönergelerine; Türk Müziğini Birleşik Krallık Parlamentosuna, Londra'nın önemli salonlarına taşımış Gülden Mutlu'nun müziği eşlik ediyor.

Son güncelleme: 17:52 - 20.02.2018