Avengers: Endgame beyazperdedeki liderliğini sürdürüyor

“Tüm zamanların gişede en iyi açılış yapan filmi” unvanını kazanan Avengers: Endgame, Türkiye'de de en çok izlenen filmler listesinin zirvesinde...

Avengers: Endgame beyazperdedeki liderliğini sürdürüyor

Box Office Türkiye’nin verilerine göre; Avengers Endgame, vizyondaki üçüncü hafta sonunda 105 bin 174 seyirci tarafından izlendi. Haftanın en çok izlenen filmi olan Avengers: Endgame, toplamda 2 milyon 330 bin 853 seyirciye erişti. Film, 2019 yılı içerisinde üç hafta sonunu üst üste gişe lideri olarak kapatan ilk yabancı film oldu. Avengers: Endgame’în Türkiye’de en çok izlenen yabancı film olan Hızlı ve Öfkeli 7’yi geçmesi ise beklenmiyor.

En çok izlenen filmler listesinin ikinci sırasında Pokémon Detective Pikachu ise 56 bin 926 seyirci tarafından izlendi. Sevilen Pokémon karakterini merkezine alan filmi takip eden iki yapım da bu hafta sonu vizyona giren diğer iki yeni film oldu.

Animasyon film Sihirli Oyuncaklar 15 bin 347 seyirciyle kendine üçüncü sırada yer bulurken, yerli korku filmi Kulyas: Lanetin Bedeli 13 bin 448 seyirciyle dördüncü basamakta yer aldı. Gösterimdeki dördüncü hafta sonunu geride bırakan Kuklalı Köşk ise 10 bin 811 seyirciyle hafta sonu listesinin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

İŞTE, EN ÇOK İZLENEN 25 FİLM…

'Avengers: Endgame'den yeni bir rekor daha! İlginizi Çekebilir 'Avengers: Endgame'den yeni bir rekor daha!