Sözcü Plus Giriş

Aydilge’nin şarkısı Balkanlara transfer oluyor

Aydilge'nin sözlerini yazıp, bestelediği Kiralık Aşk dizisinin jenerik şarkısına Sırp sanatçı Kristina Denic talip oldu. Aydilge, Sırbistan'dan gelen bu tekliften dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. 

null
Güncellenme: 16:07, 14/11/2017
Aydilge’nin şarkısı Balkanlara transfer oluyor

Bir sene içinde aldığı 16 ödül ile dizi müziği alanında bir rekora imza atan Kiralık Aşk jenerik şarkısının bestecisi ve söz yazarı Aydilge, Sırbistan’dan gelen bu güzel ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ve Balkan ülkelerinde kendi yaptığı bir Türk şarkısının sevilmesinden son derece gurur duyduğunu dile getirdi.

Sırbistan’ın en sevilen genç sanatçılarından Kristina Denic ve ekibinin şarkıya gösterdikleri samimi ilgiden ve bestesinin orada en iyi şekilde temsil edileceğinden emin olan Aydilge, müziğin tüm sınırları ve kültür farklılıklarını aştığını bir kez daha göstermiş olduğunu söyledi.

İŞBİRLİĞİNE AÇIK

Yazılan Sırpça sözleri, aranjeyi ve klibi yakından takip edeceğini dile getiren sanatçı, Sırp meslektaşı ile ileride yepyeni iş birlikleri ve iki ülke dostluğunu pekiştiren konserlere de imza atabileceklerinin altını çizdi.

İlginizi ÇekebilirAydilge 'Gece Yarası Şarkıları' ile ustaların izindeAydilge 'Gece Yarası Şarkıları' ile ustaların izinde