Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aydilge’ye klipte gerçek aşk sürprizi
Aydilge’ye klipte gerçek aşk sürprizi
Aydilge, yepyeni şarkısı Gece Uyku Tutmazsa'nın yakında dinleyiciyle buluşacağını müjdeleyerek, şarkıda gece gözüne uyku girmeyen, sabahlara kadar düşüncelere dalan pek çok insanın kendisini bulacağını söyledi. Şarkıya klip çeken Aydilge'ye ekipten duygulandıran bir sürpriz yapıldı.
Kültür Sanat 14 Aralık 2017 - 12:16

Gece Uykusu Kaçanlara Aydilge’den Müzikal Reçete

Aydilge, Gece Uyku Tutmazsa şarkısının aynı zamanda yeni albümünün de habercisi olduğunu dile getirdi. Gece Uyku Tutmazsa için geçtiğimiz günlerde bir de klip çekildi. Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekilen klipte Moda’da bir ev baştan aşağı özel olarak dekore edildi.

KLİPTE GERÇEK AŞK

Klip çekimlerinde, sevgilisinin fotoğraflarına bakarak özlem gideren bir genç kadını canlandıran Aydilge’yi bir de sürpriz bekliyordu. Çekim ekibi tarafından bastırılan fotoğraflardaki kişi, Aydilge’nin gerçek hayattaki nişanlısı, keman sanatçısı Utku Barış Andaç’dı. Andaç’ın fotoğraflarını görünce çok duygulanan sanatçı, bu klibin ikisi için de çok özel bir hatıra olacağını dile getirdi.