Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayla Kutlu’ya Onur Ödülü takdim edildi
Ayla Kutlu’ya Onur Ödülü takdim edildi
Bu yıl 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı kapsamında verilen onur ödülleri sahiplerini buldu. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Yazarı Ödülü Sayın Ayla Kutlu’ya TÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Ünal tarafından verildi.
Kültür Sanat 7 Kasım 2017 - 15:48

Otuz altıncı yaşını ‘İyi ki Varsın Edebiyat’ teması ile selamlayan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Yazarı Ödülü Ayla Kutlu'ya TÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Ünal tarafından verildi.

Bu yıl ‘Ütopya’ temasıyla sanatseverleri karşılayan ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı Onur Sanatçısı Ödülü Nur Koçak'a, TÜYAP Kültür Fuarları Danışma Kurulu Başkanı Doğan Hızlan tarafından takdim edildi.

Eleştirmen Onur Ödülü Sayın Ali Artun'a Kültür Eski Bakanı Ercan Karakaş tarafından; Koleksiyoner Onur Ödülü Yunus Büyükkuşoğlu adına, kızları Ahu Büyükkuşoğlu Serter ve Gamze Büyükkuşoğlu'na Baksı Müzesi Kurucusu Prof. Dr. Hüsamettin Koçan tarafından; Farplas A.Ş.'ye verilen Sanatsever Kurum Onur Ödülü ise Farplas CEO'su Ömer Burhanoğlu'na ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel tarafından takdim edildi.