Sözcü Plus Giriş

Ayşe Hatun Önal’dan yeni albüm: ‘Selam Dengesiz’

Ayşe Hatun Önal, yeni albünü 'Selam Dengesiz' ile iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor

null
Güncellenme: 15:01, 16/02/2017
Ayşe Hatun Önal’dan yeni albüm: ‘Selam Dengesiz’

10 şarkı ve versiyonlarla birlikte toplam 16 şarkının yer aldığı “Selam Dengesiz” albümünde söz ve müziklerde İsra Gülümser, Gülşah Tütüncü, Gülhan, Onur Özdemir (Onurr) ve Alper Narman imzaları bulunurken, “Dur Dünyam” şarkısının sözü ve müziği ise Ayşe Hatun Önal'ın kendi imzasını taşıyor.

ayse2

Son yıllarda tanıştığı yeni müzik tarzları ile cesur işler yapmaya yönelen Ayşe Hatun Önal, ‘Selam Dengesiz’ albümünde kullandığı elektronik altyapılarla yalnızca pop müzik dinleyicilerinin değil aynı zamanda dans müziği dinleyicilerinin de dikkatini çekecek.

ayse3

Albümünün çıkışını; sözleri İsra Gülümser, müziği Ahmed Salah Hosny, düzenlemesi ise Mahmut Orhan imzası taşıyan ‘Olay’ isimli şarkısıyla yapan Ayşe Hatun Önal, şarkının kendisiyle olduğu kadar video klibiyle de uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. Farklı stiliyle de çok konuşulacak olan Ayşe Hatun Önal'ın kostümleri, sıradışı işlere imza atan, Pink, Rihanna, Madonna gibi dünyaca ünlü yıldızların sahne kostümlerini tasarlayan, ABD'nin ünlü stil danışmanlarından Punk Kouture tarafından hazırlandı.

İlginizi ÇekebilirŞebnem Ferah Bostancı'da sevenleriyle buluşacakŞebnem Ferah Bostancı'da sevenleriyle buluşacak