Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayşen Gruda 55. sanat yılını kutluyor
Ayşen Gruda 55. sanat yılını kutluyor
Usta oyuncu Ayşen Gruda 55. sanat yılını kutluyor. Sanatının yanında 'deliliği', barışseverliği, anaçlığı ile de tanınan ve sevilen Gruda, 30 Nisan Pazar günü 'Deli Kadın' oyunuyla sevenleriyle buluşacak.
Kültür Sanat 7 Nisan 2017 - 11:41

Türk sinemasının unutulmaz karakterlerine hayat veren, usta oyuncu Ayşen Gruda, tam 55 yıldır sahnelerde ve beyaz perdede. Tosun Paşa, Süt Kardeşler, Şabanoğlu Şaban, Hababam Sınıfı, Neşeli Günler, Aile Şerefi, Çiçek Abbas, Çöpçüler Kralı… gibi onlarca filmdeki oyunculuğu ile adını altın harflerle yazdıran Gruda, 30 Nisan Pazar günü Kartal’da sevenleriyle buluşacak.

Atalar Beyrut Performance ‘Domates Güzeli’ni ağırlayacak. Sadece sanatıyla değil açık sözlülüğü, anaçlığı, deliliği ve barışçıl tavrıyla da gönüllere taht kuran Ayşen Gruda 55. sanat yılını ‘Deli Kadın’ oyunu ile kutluyor ve 30 Nisan Pazar günü 19:00’da sevenleriyle buluşuyor.

aysen-gruda-deli-kandin