Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayta Sözeri’nin tek rakibi Jennifer Lopez
Ayta Sözeri’nin tek rakibi Jennifer Lopez
Kuşadası'nda sahne alan Ayta Sözeri, tek rakibinin Jennifer Lopez olduğunu söyleyerek yaptığı espri ile dinleyicilerine keyifli anlar yaşattı.
Kültür Sanat 4 Ağustos 2019 - 12:19

Ayta Sözeri, gazino konseptiyle Kuşadası’nda dinleyicilerin karşısına çıktı. Konserde seslendirdiği şarkılar için “Eskiden karışık kasetler vardı. Sevdiklerimize en sevdiğimiz, bizim için anlamı olan şarkılardan bir karışık kaset yapardık. Bu gece söyleyeceğim şarkılarda benim sizin için yaptığım karışık kasetimdeki şarkılar” diyen Sözeri, repertuvarına aldığı şarkıları ile ilgili anılarını da dinleyicisiyle paylaştı.

HEM GÜLDÜRDÜ HEM AĞLATTI

Şarkı aralarında seyircisiyle bol bol sohbet eden Ayta Sözeri, esprileriyle açıkhavayı kahkahaya boğdu. Bazı şarkılarında ise oldukça duygusal anlar yaşayan Sözeri'ye seyircisi de eşlik etti.

“TEK RAKİBİM JENNİFER LOPEZ”

Dinleyicisinin tezahürat ve alkışlara boğdu Ayta Sözeri, “Ben de fena değilim ha rakibim yok. Bir tek birisinden çok korkuyorum o da Jennifer Lopez. Gerçi onunla da farklı yerlerde şarkı söylüyoruz o Amerika'da benim gidip Amerika'da şarkı söyleyecek halim yok” deyince dinleyicileri hep bir ağızdan itiraz etti. Ayta Sözeri de seyircisine “ Doğru söylüyorsunuz neden hayallerimi küçük tutayım değil mi? diye karşılık verdi.