Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babamın Kanatları’nın müzikleri albüm oldu
Babamın Kanatları’nın müzikleri albüm oldu
2016 yılının adından en çok söz ettiren filmleri arasında yer alan Babamın Kanatları’nın Bajar tarafından yapılan müzikleri albüm haline getirildi.
Kültür Sanat 6 Ocak 2018 - 14:29

Ulusal ve uluslararası birçok ödüle de layık görülen Babamın Kanatları'nın, Bajar tarafından yapılan film müzikleri de aldığı ödüllerle dikkatleri üzerine çekmişti. Daha önce Yaklaş ve Hoş Geldin albümleri ile sevenlerine müzik ziyafeti yaşatan Bajar, şimdi de ‘Babamın Kanatları Soundtrack' albümüyle müzikseverlerle buluştu.

FİLMİN MÜZİKLERİNE ÖDÜL

Ulusal ve Uluslararası birçok ödül alan Babamın Kanatları'nın, Bajar grubu tarafından yapılan müziklerine de ödül yağdı. Adana Uluslararası Film Festivali, Antalya Uluslararası Film Festivali, SIYAD Ödülleri ve Ankara Uluslararası Film Festivali gibi prestijli törenlerde ‘En iyi film müziği' ödülünü almayı başaran Bajar, yeni yıla ‘Babamın Kanatları Soundtrack' albümüyle giriş yaptı.

bajar3