Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bakırköy Caz Günleri başlıyor
Bakırköy Caz Günleri başlıyor
Bakırköy Belediyesi işbirliği ile Ajans Tuhafiye tarafından düzenlenecek olan Bakırköy Caz Günleri 29 Nisan’da başlıyor. Caz severler bu yıl ilk kez düzenlenecek olan etkinlikte Jülide Özçelik'i dinleme fırsatı bulacak.
Kültür Sanat 26 Nisan 2017 - 15:57

Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde ilk kez gerçekleşecek olan Bakırköy Caz Günleri’nde caz formatlı Anadolu ezgileri ön planda olacak. Başarılı caz vokalisti Jülide Özçelik’in yanı sıra Türk cazının özgün seslerinden Şenay Lambaoğlu ile Seren Akyoldaş, Tuluğ Tırpan, Erman İmayhan’dan oluşan ‘3 klasikçi cazlıyor’ mottosu ile yola çıkan Alçak İrtifa grubu de Bakırköy Caz Günleri'nde sahne alacak.

julideozcelikAÇILIŞI JÜLİDE ÖZÇELİK YAPACAK

Bakırıköy Caz Günleri, 29 Nisan'da Jülide Özçelik konseri ile açılacak. Jazz İstanbul vol.1 ve vol.2 albümleri ile adından söz ettiren Özçelik, yerli ezgileri başarılı bir şekilde cazla harmanlıyor. Cumartesi akşamı 19.30'da sahne alacak olan Özçelik’e Cem Tuncer, basta Efecan Tuncer, davulda Ediz Hafızoğlu ve trombonda Bulut Gülen eşlik edecek.

İKİNCİ ETKİNLİK 17 HAZİRANDA

Bakırköy Caz Günleri'nin ikinci ayağı 17 Haziran akşamı peş peşe iki konser ile İstanbullu cazseverler Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde buluşuyor. Son yıllarda çıkardığı albümlerle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Türk cazının özgün seslerinden Şenay Lambaoğlu ve Seren Akyoldaş, Tuluğ Tırpan, Erman İmayhan'dan kurulu ‘3 klasikçi cazlıyor' mottosu ile yola çıkan Alçak İrtifa grubu Bakırköy Caz Günleri'nde sahne alacak.

Son güncelleme: 18:07 - 26.04.2017