Banksy, bıraktığı yeni izleri bir video ile tanıttı

Dünyanın en zengin sokak sanatçısı geri döndü. Banksy, bu yaz İngiltere kıyılarında ortaya çıkan bir dizi yeni eserin sahibi olduğunu Instagram'da paylaştığı video ile doğruladı.

Banksy, bıraktığı yeni izleri bir video ile tanıttı

Banksy, “A Great British Spraycation” başlıklı yaklaşık 3 dakikalık bir Instagram videosunda yaptığı yeni eserleri takipçileriyle paylaştı.

Klipte; anonim sanatçı, sprey boya kutuları ile doldurulmuş bir soğutucu taşıyarak karavandan çıkıyor. Ardından da eserleri yaparkenki görüntülere yer veriliyor. Videoda; sanatçının yaptığı plaj şemsiyesi altında güneşlenen bir fare, dans eden bir çift ve külahta dondurma eklediği bir heykel görünüyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Banksy (@banksy)’in paylaştığı bir gönderi

The Guardian’ın haberine göre; Banksy şimdiye kadar Lowestoft, Gorleston, Cromer ve King’s Lynn’de izler bıraktı.

Sokak sanatçısı dünyanın en zengin anonim sanatçıları arasında yer alıyor, son olarak da mayıs ayında Love is in The Air isimli eseri açık artırmada 12,9 milyon dolara satıldı.

Banksy tablosunun satışı için ödeme olarak Bitcoin ve Ethereum da kabul edilecek İlginizi Çekebilir Banksy tablosunun satışı için ödeme olarak Bitcoin ve Ethereum da kabul edilecek Gizemli sanatçı Banksy'nin yeni eseri cezaevi duvarında İlginizi Çekebilir Gizemli sanatçı Banksy'nin yeni eseri cezaevi duvarında Banksy tablosunun satışı için ödeme olarak Bitcoin ve Ethereum da kabul edilecek İlginizi Çekebilir Banksy tablosunun satışı için ödeme olarak Bitcoin ve Ethereum da kabul edilecek