Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Atay: Hakkımda açılan davaları konuşmaya değmez
Barış Atay: Hakkımda açılan davaları konuşmaya değmez
Başarılı oyuncu Barış Atay tek kişilik oyununun ardından bazı açıklamalarda bulundu
Kültür Sanat 23 Nisan 2016 - 12:24

Barış Manço Kültür Merkezi’nde tek kişilik oyununu sergileyen Barış Atay, sahnelediği oyunlar ve sözleri nedeniyle hakkında bugüne kadar çok sayıda hakaret davası açıldığını ancak, ülkedeki durum göz önüne alındığında bunların konuşmaya değmediğini söyledi.

Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde tek kişilik ‘Sadece Diktatör’ isimli oyunu sahneleyen Barış Atay, oyundan sonra sevenleriyle samimi bir ortam yarattı. Beşiktaş atkısı ile poz veren Atay, bu sezon aynı oyunu 67’nci kez sahnelediklerini, yurt içi ve dışında turnelere çıktıklarını anlatırken, çok sayıda ismin kendisine hakaret davası açtığını söyledi.

“UMARIM GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ”

DHA’ya konuşan Atay; davalar arasında mahkum edilen dosyaların da bulunduğunu belirterek, “Ülkede bu kadar insan öldürülürken hakkımda açılan davaları konuşmaya değmez. Elimizden geldiğince ülkenin ahvali hakkında kendi yaptığımız işle iki kelam etmeye, farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Umarım güzel günler göreceğiz” dedi.

Son güncelleme: 12:26 - 23.04.2016