Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Başar Can Kıvrak’tan fuaye konseri
Başar Can Kıvrak’tan fuaye konseri
Yeni neslin başarılı piyanisti Başar Can Kıvrak, klasik müziğe gönül verenlerle buluşuyor
Kültür Sanat 5 Nisan 2017 - 17:12

Başar Can Kıvrak, 10 Nisan Pazartesi günü Süreyya Operası’nda sanatseverler için eşsiz bir sunum sergileyecek. Konser , 18.00’da başlayacak.

basar

BAŞAR CAN KIVRAK KİMDİR?

2008 yılında girdiği Moskova Çaykovski Devlet Konservatuvarı’nı, 2012 Mayıs ayında, Elisso Virsaladze'nin sınıfından, en yüksek dereceyle (kırmızı diplomayla) bitiren Başar Can Kıvrak, eğitim hayatı boyunca çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller kazanmıştır. TRT Ankara Radyosu için birçok kayıt yapmış olan Başar Can Kıvrak, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Filarmoni Antalya, Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası, Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası, Bilkent Senfoni Orkestrası ve Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ile solist olarak konserler verdi. Kıvrak konserlerinin yanı sıra, Bilkent Üniversitesi’nde eğitmenlik yapmaktadır.

Süreyya Operası fuayesinin etkileyici ortamında yapılacak ve yaklaşık bir saat sürecek olan konserde iki büyük sonat ve 6 tane minyatür yer alacak. Olabildiğince farklı müzikal dile sahip eserlerden oluşan konser, renkli bir program sunuyor.