Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Battlefield 1’ için ağıt yaktı!
‘Battlefield 1’ için ağıt yaktı!
Walt Disney dahil birçok yerli-yabancı yapımda yer alan Aliye Mutlu, şimdi de milyonlarca kişinin oynadığı 'Battlefield 1'de 'Zajdi Zajdi' adlı Makedonca ağıtı seslendirdi.
Kültür Sanat 19 Eylül 2017 - 10:39

Yeni single'ı ‘Kaktüs’ü piyasaya çıkaran Aliye Mutlu, geçen yılki tanıtım videosu ile bir anda tüm oyun dünyasını kasıp kavuran, ‘Battlefield 1’ oyunu için ‘Zajdi Zajdi’ ağıtını seslendirdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera-Şan Bölümü'nün ardından eğitimine İngiltere'de devam eden Aliye Mutlu, Walt Disney'in uzun elemeler sonucu Pamuk Prenses'i emanet ettiği bir ses. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Tinker Bell gibi Walt Disney yapımlarında, hem de dizi ve sinema filmlerinde yer alan Aliye Mutlu, Kabadayı filminin, Benjamin Walken Beladi tarafından bestelenen şarkılarını da seslendirdi.

Aliye Mutlu önümüzdeki aylarda vizyona girecek, başrolünde yer aldığı sinema filminin heyecanını yaşarken, bir yandan da İngiliz film müziği bestecisi Michael Vickerage ile sinematik pop projesi üzerine çalışıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.