Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bavul Dergi’den sağlık çalışanlarına teşekkür sayısı
Bavul Dergi’den sağlık çalışanlarına teşekkür sayısı
Aylık popüler kültür sokak dergisi Bavul Dergi, Mayıs 2020 sayısını sağlık çalışanlarına teşekkür ederek e-dergi formatında ücretsiz yayımladı.
Kültür Sanat 4 Mayıs 2020 - 12:06

Dünyayı saran corona virüsü salgınında çalışmak zorunda kalan emekçilere bir ‘teşekkür' olarak yayımlandığı duyurulan Bavul'un bu sayısında, üç doktor /yazar Altay Öktem, Kaan Arslanoğlu ve Ayşegül Tözeren ‘pandemide doktor olmayı' kaleme aldı. Suzan Kardeş, Şenay Lambaoğlu ve Kadebostany ise Bavul aracılığıyla sağlık çalışanlarına teşekkür mesajı iletti.

Mayıs sayısında Ataol Behramoğlu, Şükrü Erbaş, Emre Kongar, Sezgin Kaymaz, Haydar Ergülen, Nejat İşler, Jehan Barbur, Erdal Güney, Timur Soykan ve Murat Tırpan da dahil olmak üzere pek çok kişi yazılarıyla katkı sundu. Derginin kapak çizimi ise Mert Baran’a ait.

Nisan sayısını da e-dergi formatında ücretsiz olarak yayımlanan derginin bu iki sayısına bavul.birgun.net adresinden ulaşılabiliyor.