Sözcü Plus Giriş

Belçikalı grup Intergalactic Lovers, İstanbul’a geliyor

Avrupa'nın ve dünyanın dört bir yanında konserler veren Intergalactic Lovers yolculuğuna KüçükÇiftlik Bahçe’yi de ekledi. Grup, 21 Nisan Cumartesi günü İstanbullu dinleyicilerin karşısına çıkacak. 

Güncellenme: 15:29, 27/02/2018
Belçikalı grup Intergalactic Lovers, İstanbul’a geliyor

KüçükÇiftlik Bahçe'de müziğin özgür ruhu %100 Urban Music, 21 Nisan Cumartesi günü Intergalactic Lovers, Yasemin Mori, Kesmeşeker ve The Away Days ile kaldığı yerden devam ediyor. Yerli, yabancı birçok grup ve sanatçının sahne alacağı seri her türden müzikseveri bir araya getirecek.

%100 Urban Music serisinin 2018 yılındaki ilk ayağı 21 Nisan Cumartesi günü, 2008 yılında kurulan ve kısa sürede dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Belçikalı indie rock grubu Intergalactic Lovers ile başlıyor.

Intergalactic Lovers 2008 yılında kurulduğundan bu yana ‘Fadeaway’ ve ‘Delay’ single'ları Belçika'nın en ünlü radyolarının listelerine girmeyi başardı. Çarpıcı seslivokalist Lara Chedraoui, gitarist Maarten Huygens, basçı Raf De Mey ve davulcu Brendan Corbey'den oluşan Intergalactic Lovers, 15 Eylül’de yayınlanan ‘Exhale’ albümüyle çıtayı bir kez daha yükseltti. Grubun vurucu, özgün ve yeniliğe açık ruhunu iyice yansıtan albümün tanıtım turnesi kapsamında uzun bir yolculuğa çıkan Intergalactic Lovers’ın21 Nisan'da durağı KüçükÇiftlik Bahçe olacak.

YASEMİN MORİ VE KESMEŞEKER HEYECANI

Müzik dünyasında 10. senesini dolduran Yasemin Mori, tüm söz ve müziği kendine ait olan 4. albümü ‘Estrella’ ile aynı gün KüçükÇiftlik Bahçe’de sahne alacak. Cenk Taner ‘Kaptan’lığında 1990 yılında kurulan ve ilk albümü ‘Dipten ve Derinden’le başlayan serüvenine 10. albüm ‘Kadıköy’le devam eden Kesmeşeker de yine aynı gün dinleyicileri Kadıköy sokaklarında gezintiye çıkaracak.

İlginizi ÇekebilirCenk Taner: 'Sanatta muhafaza barikatı diye bir şey yoktur'Cenk Taner: 'Sanatta muhafaza barikatı diye bir şey yoktur'