Belediye Bahçesinde kitap şenliği

Kadıköy Belediyesi, anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı

Belediye Bahçesinde kitap şenliği

Kadıköy Belediyesi 53. Kütüphane Haftasında çeşitli etkinlikler düzenliyor. Her yaştan Kadıköylünün katılımına açık olan etkinlikler 29 Mart – 01 Nisan 2017 tarihleri arasında Kadıköy Belediye Bahçesinde, Kadıköy Belediyesine ait kültür merkezleri, Kadıköy Belediyesi Çocuk Etüt merkezleri ve kütüphanelerde gerçekleşecek.

kitap2

BELEDİYE BAHÇESİNDE KİTAP ŞÖLENİ

Kütüphaneler Haftasında çeşitli etkinlikler düzenleyen Kadıköy Belediyesi çocukları okurları belediye bahçesinde buluşturdu. Kadıköy Belediye Başkanlığı bahçesine gelen çocuklar bahçede kitap okudu. Ağaçların altında kitap okuyan çocuklar aynı zamanda kitap takası yaptı.

kitap3

53. Kütüphaneler Haftası, 29 Mart-1 Nisan arası Kadıköy'ün pek çok merkezinde çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Etkinliklerin yapılacağı yerler arasında Kadıköy Belediyesi, Yeldeğirmeni Sanat Merkezi, Barış Manço Kültür Merkezi, Kemal Tahir Halk Kütüphanesi, Tarih, Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi (TESAK) bulunuyor. Kütüphaneler haftası etkinlikleri çerçevesinde bir diğer takas pazarı 1 Nisan Cumartesi Saat 13.00’da Kadıköy Belediyesi Tarih Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi (TESAK) bahçesinde kurulacak.

Loading...