Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Belediye binasında dans ettiler
Belediye binasında dans ettiler
Geçtiğimiz yılın en iyi filmlerinden birisi olan ve 6 dalda kazandığı ödülle Oscar'a damga vuran La La Land'ın etkisi Los Angeles'ta sürüyor. Filmin DVD formatının yayınlanması için bir araya gelen Los Angeles'lılar, belediye binasını festival alanına çevirdi.
Kültür Sanat 26 Nisan 2017 - 10:01

Filmin DVD versiyonunun basımı için gerçekleştirilen keyifli toplantıda konuşan belediye başkanı Eric Garcetti, 25 Nisan’ı La La Land Günü ilan ettiklerini açıkladı ve filmin Los Angeles için çok önemli bir yeri olduğunu söyledi. Filmin yapımcısı Jordan Horowitz’e plaket takdim eden Garcetti, Los Angeles’tan ilham aldıkları ve kentin ruhuna karakter kazandırdıkları için de tüm ekibe teşekkür etti.

losangelesBELEDİYE BİNASI ŞENLİK YERİ

Horowitz ise Oscar’a damga vuran bir film yapmalarının gururunu duyduğunu ifade etti ve Los Angeles şehrine şükranlarını sunarak, “Bir rüyayı gerçekleştirdik. Şehir inanılmaz bir şekilde bize kollarını açtı. La La Land özel bir sihir ve bu sihrin merkezinde de bu şehir bulunuyor” dedi. Konuşmaların ardından Los Angeles halkı, Bandaloop hava dansçılarının harika performansına tanıklık etti ve keyifli anlar geçirdi.

Etiketler