Bergüzar Korel böyle tanıttı

Oyuncu Bergüzar Korel her ne kadar dizilerden bir süre uzak kalacağını söylemiş olsa da oyunculuk üzerine yaptığı çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Bergüzar Korel böyle tanıttı

Son olarak oyuncu Engin Akyürekle birlikte ‘Bir Aşk İki Hayat’ adlı filmde oynayan Bergüzar Korel şimdi de bir tiyatro oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi setlerinden bir süre uzak kalacağını verdiği röportajlarda dile getiren Korel, biletleri 29 Nisan’da satışa çıkacak olan Kızlar ve Oğlanlar adlı tiyatro oyununun tanıtımını sosyal medya hesabından yaptı. İşte Korel’in o satırları:

“16 Mayıs'ta başlıyoruz! Kızlar ve Oğlanlar özlemek üzerine bir oyun. “İnsanların cesaretlerine hayran kalıyorum. Nasıl cesur her biri, nasıl dürüst, nasıl cömert insanlar… Hayata karşı bu cömertlikleri… Biliyorum çünkü böyle bir acı yaşayıp, hala nefes almaya devam ediyor olmak, dünyadaki en büyük kahramanlıklardan biri…” Kızlar ve Oğlanlar güzelliğin, aşkın, çocuğun, evin, paranın ve en önemlisi başarının değerini anlatan bir oyun. Düşünsenize bütün bu saydıklarımızın bir anda hayatınıza dolduğunu. Düşünsenize elinizi birinin sımsıkı tuttuğunu ve düşünsenize her şeyin çok güzel olduğunu! Düşündünüz mü? Ne kadar güzel! Peki gerçekten öyle mi? Bilmem. Belki.”

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek’in üstlendiği ‘Kızlar ve Oğlanlar’ güzelliğin, aşkın, çocuğun, evin, paranın ve başarının değerini konu alıyor. Oyunun tarihleri şöyle:

16 – 23 Mayıs 20:30 / Craft Kadıköy
18 – 19 Mayıs 17:00 / Craft Kadıköy
27 Mayıs 21:00 / Zorlu
31 Mayıs 20:30 / Dasdas

Bergüzar Korel'den bornozlu paylaşım İlginizi Çekebilir Bergüzar Korel'den bornozlu paylaşım